Haber

Seçim sürecinde yaptıkları hakaret ve tehditler yanına mı kaldı?

  • Haberler7 – ÖZEL

Seçim sürecinde kazanacaklarını düşünen Millet İttifakı taraftarları, seçim öncesinde çok sayıda tehdit ve hakaret yağdırdı.

Nefret ve intikam söylemleri Halkı hedef alan bazı muhalifler ve kendisine oy vermeyen AK Parti, depremzedelere hakaret dahi etti. Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ diktatörlük‘ derken ise iktidara geldiklerinde yapacakları diktatörlük uygulamalarından açıkça bahsetti.

HERHANGİ BİR HUKUKİ İŞLEM YAPILMADI

Tüm hakaret ve tehditlere rağmen belli kişiler tarafından rastgele bir işlem yapılmadı. Ceza kanununa göre suç unsuru taşıyan fiillerden yargı sürecinin başlatılmaması “Yaptıkları yanına mı kaldı?” sorusunu gündeme getirdi.

KİM NE DEDİ?

Peki seçim öncesi nefret ve intikam söylemlerini kim yaptı? Hakaret ve tehdit dilini kim kullandı?

CHP’Lİ MÜSLÜMAN SARI: HESAPLANACAK KİTLELERİMİZ VAR

Habertürk’ün Açık ve Net programına katılım CHP Parti Meclisi Üyesi ve Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Müslim Sarı,Canlı yayında tehditlerde bulundu.

Öfkeli tavrıyla dikkat çeken CHP’li Müslüman Sarı, ” Hesaplaşacağımız kitleler var. Bu ülkede hesaba katılması gerektiğine inanan pek çok kitle var. Bu doğru değil; 20 yıllık iktidara geleceğiz ve sonrasında hiçbir şey olmamış gibi davranacağız.dedi.

CHP’Lİ SEZGİN TANRIKULU: 14 MAYIS’TA ARKADAŞLARIMIZDAN HESAP VERECEĞİZ

TELE 1’de canlı yayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Selahattin Demirtaş kendisine tehditlerde bulundu. Tanrıkulu, seçimi kazanması halinde Demirtaş’ın cezaevinden çıkacağını söyledi. 14 Mayıs’ta dostlarımızın hesabını soracağız” söz konusu.

Tanrıça ” Selahattin Demirtaş hükümlü değil. Bağışlanmaya gerek yok. Ceza yokdedi ve 14 Mayıs seçimlerine işaret etti.

14 Mayıs seçimlerinin ardından CHP’li Tanrıkulu, ‘arkadaşlarını’ sorumlu tutacakları tehdidinde bulundu. Bunun sorumlusu kim? Erdoğan. Bunu hem Kürtler hem de ülkenin demokratları çok iyi biliyor. İşte tam da bu yüzden hesap isteyeceğiz. Mütevelli heyetinin politikasından sorumlu tutulacağız. Gezi davasının hesabını soracağızdedi.

AKŞENER’DEN TEHDİT: RECEP MR’I PROJE EDECEĞİZ VE ONUN ARKADAŞLARI

İyi Parti Genel Lideri Meral Akşener, 2023 Seçim Beyannamesi ve 28. Dönem Milletvekili Adayları Tanıtma Toplantısı’nda tehditlerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’yi hedef alan Akşener, şunları söyledi: Burada söz veriyoruz. Milletimizin 14 Mayıs’tan sonra sandıktan çıkaracağı Sayın Recep Sayın ve arkadaşlarına adil davranacağımıza söz veriyoruz. Onlar için olduğu kadar bu ülkenin milyonlarca mazlum halkı için de adaleti sağlayacağımıza söz veriyoruz. Buna çok ihtiyaç duyacaklarını da biliyoruz.‘ dedi.

HDP’DEN TEHDİT: CUMHURİYET İTTİFAKI HESABINI DİKKATLE VERECEK

Müttefik ortak olmadıklarını inkar etseler de, kendileri iktidara gelecekmiş gibi davranan terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısıdırlar. HDPsosyal medya hesabından tehdit etti.

Hedefi Cumhur İttifakı olan ve Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı olması konusunda uzlaşmaya varacaklarını açıklayan HDP, sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:ÖZGÜR ÖZEL’DEN ERDOĞAN’A TEHDİT: CEZAEVİNDE OLACAK.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Nisan 2022’deki Seyahat Parkı davası kararının ardından yaptığı açıklamada, şunları söyledi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İsmiyle tehdit etti Hükümeti devirmeye teşebbüsten hapis cezasına çarptırıldı Osman Kavala‘Özgürlük’ isteyen özel Recep Tayyip Erdoğan tarih önünde mahkûm olacak, hesap verecek. Yemin ederim, yemin ederim, yemin ederim söz konusu.

İYİ PARTİDEN TEHDİT: SÖKE SÖKE’DE YARGILANACAKSINIZ

Haziran 2021’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde basın toplantısı düzenleyen İYİ Parti Kümelenme Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan, AK Parti hükümetini tehdit etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’yi tehdit eden GÜZEL Partili Türkkan, ” Kaçışın yok. İlk seçimde kaybedeceksiniz. Seçimden sonra ilk işimiz adaleti bir çırpıda sağlamak olacak. Hukuk yeniden kurulacak ve durup dururken yargılanacaksınız.‘ dedi.

“ERDOĞAN’IN SONU MENDERES GİBİ OLAMAZ”

Nisan 2021’de KRT televizyonuna katılan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, darbeciler tarafından asılarak öldürülen merhum Başbakan Adnan Menderes’i örnek göstererek altından yapılmış sopayı gösterdi.

Baskıcı siyasete son veren Menderes’i örnek gösteren Engin Altay, canlı yayında şunları söyledi: ” Rahmetli Menderes de bir dönem bu dini gruplara çok şey vermiş, tavizler vermiş ve o kadar ileri gitmişler ki Menderes’ten aldıkları güç ve yüzle. Menderes’in bundan sonra ne yapması gerekiyordu? Atatürk’ü Koruma Kanunu çıkarmak zorunda kaldı. Umarım Erdoğan’ın sonu da benzer olmaz.‘ ifadesini kullanmıştı.

CUMHURİYET ÇANAK’I TUTTU, ADI CHP ÜZERİNDEN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘diploma’sı üzerinden algı operasyonu yürüten CHP’li medya, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ÜyeleriNe tehditler yapıldı.

CHP İstanbul 3. Bölge Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve İstanbul Balkan Masası Lideri Avukat Mustafa Cem Kılıç, Cumhuriyet gazetesine verdiği demeçte YSK üyelerini tehdit etti.

YSK’lıları etkilemeye çalışan Avukat Mustafa Cem Kılıç, ” Bağımsız hakim olduklarını unutarak AKP’li memurlar gibi çalışan bu üyeler yargılanacak ve hesap soracaktır.Parmağını salladı.

AHMET ŞİK’TEN TEHDİT: HEPSİ SUÇ ÖRGÜTÜ ÜYESİ OLDUĞUNDAN YARGILANACAK

HDP’nin liderliğinde Emek ve Özgürlük İttifakıcumhurbaşkanı adaylığında Millet İttifakı‘nin cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal KılıçdaroğluTürkiye İşçi Partisi’nden (TİP) destek AK PartiVe MHPÜzerine tehditler yağdı.

HDP kontenjanından Meclis’e girdikten sonra Türkiye Personel Partisi’ne (TİP) katılan milletvekili Ahmet ŞıkAK Parti ve MHP’yi hedef aldı.

Eğer seçimi kazanırlarsa AK Parti’nin suç örgütü olarak yargılanacağı tehdidiTİP’ten Ahmet Şık Muhalefeti AKP’ye, MHP’ye bırakmayacağız. Zaten dağılacaklar. Hepsinin suç örgütüne üye olmak suçundan yargılanacağı yapıdan bahsediyoruz.‘ dedi.

AK Parti’nin kapatılacağını ve yargı yoluyla AK Partililerle hesaplaşacaklarını söyleyen Şık, ” Bu süre biterse AKP siyasi parti muamelesi görmeyecek. AKP suç örgütü olduğu için kapatılacak. Siyasi parti görünümüne bürünmüş bir suç örgütü olduğunu söyleyecekler..” söz konusu.

HKP’li AVUKATTAN TEHDİT: YARGILANACAKLAR

Aynı haberde Halk Kurtuluş Partisi’nin (HKP) avukatı Doğan Erkan da YSK üyelerine parmak salladı. Erkan şunları söyledi:

Cumhuriyet gazetesi ise avukatın sözlerini CHP’nin sözleriyle kullandı: Anayasayı tanımadılar “Manşet yaptı. CHP yanlısı gazete haber için 5. sayfada” YSK’lılar suç işledi “Altyazıyı o yazdı.

TURUNCU YSK BAŞKANINA PARMAĞINI SALLADI: BU İSMİ UNUTMAYIN!

Sözcü TV Ana Haber program sunucusu Fatih Portakal, ana haber bülteninde Yüksek Seçim Kurulu’na parmak salladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığının onaylandığının duyurulması YSK Başkanı Ahmet YenerHedefleyen turuncu ” Bu ismi unutmayın“Tehdit edici bir dil kullandı. Orange şunları söyledi:

AŞI ZORBALIĞINA DAVET EDEN CHP’Lİ DOKTORDAN YSK’YA TEHDİT

Pandemide aşı zorbalığına davetiye çıkarmak ve” Aşı olmayanlara eğitim verilmemeliProf. Dr. Bengi Başer, “gibi ifadeler kullanarak, bu kez YSK’yı tehdit etti.

Twitter kullanıcısı Bengi Başer” Diploma defterinde Erdoğan’a yer var mı?” şeklindeki paylaşımına şu ifadelerle yanıt verdi:

“Şimdi onay veren YSK düşünsün. Bugünün de yarını var…”

HDP’Lİ AHMET TÜRK, KÜRT HALKINI TEHDİT ETTİ

Diyarbakır’daki Nevruz kutlamalarında konuşan HDP’li Ahmet Türk, tehditkar ifadelerde bulundu. Kürt halkını hedef aldı.

AK Parti’ye oy veren Kürtler düşmanlık‘ Ve ‘ ahlaksızlıkAhmet Türk’ü suçlayarak,Hiçbir Kürt’ün bu hükümete oy verme hakkı yoktur.” söz konusu.

Bu dönemin terör elebaşı Öcalan’ın kurtuluş dönemi olacağını iddia etti. ” Bu nevruz ve Öcalan’ın kurtuluş dönemidir. Bunu hep birlikte başarmak için gece gündüz mücadele etmemiz gerekiyor.provokatif mesajlar verdi.

ERTÜRK’TEN ‘RESİM’ TEHDİT

Taksim’deki terör saldırısının DEAŞ tarafından gerçekleştirildiğini iddia ederek terör örgütü YPG/PKK’yı temizlemeye çalışan, SİHA’ları ve TCG Anadolu gemisini eleştiren Selahattin Demirtaş, “Selahattin Demirtaş Türkiye için bir şanstır. ” Erdoğan gitmezse Türk halkı cezalandırılacak“tehdit edildi CHP’li emekli amiral Türker ErtürkYine tehditkar bir dil kullandı.

Emekli CHP’li amiral Türker Ertürk, Yüksek Seçim Kurulu aracılığıyla TELE 1’de tüm toplumu tehdit etti.” Bakın artık güç değişecek. Ama acı verici ama acısız bir şekilde bu güç değişecek. Bu nedenle herkesin aklı başına gelmesi gerekiyor.‘ dedi.

Ertürk’ün tehdidini pekiştiren sunucu Namık Koçak, şunları söyledi: Tabiki fiyatını biliyorlar‘ dedi.

ŞİRİN PAYZİN’DEN ‘SON 2 AYDAKİ’ TEHDİT

CHP’nin kanalı Halk TV’nin sunucusu Şirin Payzın, 6. masanın adayını açıkladıktan sonra zafer havasına girerek AK Parti seçmenini hedef aldı.

seçim sonrası yerleşecekler‘AK Parti seçmeni Payzın’a vurgu yapıyor’ trol‘Takviye veren vatandaşlara şöyle dedi:’ son 2 ay‘ diye tehditlerde bulundu.

Payzin, ‘ intikam‘ itirafında şu ifadeleri kullandı:GP’DEN TEHDİT: BUNDAN SONRA YAŞAMA HAKKINIZ YOK

Şirin Payzın’la aynı gün Halk İttifakıYüksek Öğretim Kurulu (YÖK) eski Başkanı ve Gelecek Partisi kurucu üyesi. Yusuf Ziya Özcangeldi

Pratisyen Özcan, Twitter hesabından şunları söyledi: Bundan sonra yaşamaya hakkınız yokdiye hedef aldı.

Özcan sosyal medya hesabından şunları paylaştı: Ancak Ehli-Kıyamet’e yaptığınız zulümler ve işlediğiniz suçlar daima sizi takip edecek ve hak ettiğiniz cezayı bu dünyada göreceksiniz. AK Parti-MHP iktidarı size artık yaşama hakkı vermiyor! Hesap vaktin yaklaşıyor” belirtti.

Özcan, yansımaların ardından tweet’ini sildi.HALK TV’DE BAKAN SOYLU’YA ‘HAPATSALLIK’ TEHDİDİ

Avukat Turgut Kazan, Halk TV’de Ekrem İmamoğlu’na açılan davayla ilgili açıklamalar yaparken, Hoş Payzın devreye girerek şunları söyledi: ” İçeride bir anda Süleyman Soylu’yu görebiliriz.” söz konusu.

Güç değişirse“Bakan Soylu, AK Parti’nin hesap vermesi ve “üst düzey isimlerin hapse atılması” senaryolarının tartışıldığı yayına ilişkin, ” Hükümet değişince(!) Majestelerinin avukatı ve isteği Süleyman Soylu’yu içeride görmekti. Kana susamış vampirler… Bir Başbakanın, iki Bakanın kanını içtiler, yetmedi. Batının Çocukları Operasyonu ve Soros… Elinizden geleni ardınıza koymayın‘ sözlerine tepki gösterdi.

OYUNCUDAN TEHDİT: SİZ ÇÖPSÜNÜZ

Sosyal medyada video paylaşan oyuncu Yunus GünceAK Parti seçmenini sosyal medyada ‘trol’ olarak etiketledi ve tehditlerde bulundu.

AK Partililere de hakaret eden Günçe, 15 Mayıs sabahı AK Parti’ye destek verenlerin ‘çöp’ olacağını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

BEHRAMOĞLU’NUN BEHRAMOĞLU TEHDİTİ

cumhuriyet yazarı Ataol BehramoğluGeçen hafta sosyal medyada müstehcen bir paylaşımla tehditte bulundu.

‘Devletin cumhurbaşkanı’na ilişkin konuşan Behramoğlu, “ Bir gün bir devlet başkanı ‘Ben devletim’ dedi. Kafası kesildi. Kendini devlet sanan Hitler, sığınağında kendini sokan akrep gibi öldü. Mussolini baş aşağı asıldıterimleri kullandık.

Ardından attığı tweetle tehditlerine devam eden Behramoğlu, şunları söyledi:

ERDOĞAN’A ‘MENDERES’TEN TEHDİT

Evrensel ve Artı Gerçek yazarı Ragıp Zarakolu’nun 5 Mayıs 2020’de Evrensel gazetesi ve Artı Gerçek haber sitesinde yayımlanan yazısı. Kötü Kaderden Kaçış Yok“İdam edilen merhum Başbakan” başlığıyla yazdığı köşe yazısında, Adnan Menderessonunu hatırlamak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanHedef gösterdi.

KILIÇDAROĞLU’NDAN YARGIYA TEHDİT

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin 5 Ocak 2023’teki Meclis Grup Toplantısında yaptığı konuşmada, YSK’ya hakaretten yargılanan İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun davasına değindi. Hakim ve savcıları tehdit eden Kılıçdaroğlu, ” Dünya tarihinde, yargı tarihinde görülmemiş bir şey. Hukuk devletine ve vicdanına göre görevini yapmayan hakim, savcıların yeri ve zamanı geldiğinde hesap verecektir. dedi. Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: Yanlış ayarladığınız terazinin sizi de tartacağını asla unutmayacaksınız.” kullandı.

ÇİFTÇİLERE TEHDİT!

Aralık 2020’deki grup toplantısında konuşma KılıçdaroğluÖğretmenlerin ardından AK Parti’ye oy verecek çiftçileri de tehdit etti.

Mardin, ŞanlıurfaVe Konya Tarımın yaygın olduğu illerde AK Parti oylarının hâlâ yüksek olduğunu söyleyen CHP lideri, çiftçileri tehdit etti. Kılıçdaroğlu, ” Mardin, Şanlıurfa ve Konya’da en büyük destek AK Parti’den geliyor. Tüm çiftçilere sesleniyorum: Eğer siz hala gidip AK Parti’ye oy verirseniz, iki elim de yanınızda olur.” söz konusu.

“SİZE ZARAR VERECEĞİZ”

2018 yılında Halk TV’de Uğur Dündar’ın moderatörlüğünü yaptığı Halk Arena programında Cumhuriyet yazarı. Maden Kırıkkanat, bir gün kendi zihniyetinin iktidara gelmesi durumunda müminleri mağdur edeceğini itiraf etti.

Mağdur olduklarını iddia eden Kırıkkanat, şunları söyledi: Şimdi kurban kim? Biz. Sonra hesap günü gelecektir. Artık mağdur biziz. Elbette size de acı yaşatacağız. Elbette bu gün gelecek.‘ dedi.

GÜRSEL TEKİN’DEN BASINA TEHDİT: İLK İŞİMİZ gazetelere el koymak

2015 yılında CHP genel sekreteri iken partisinin FETÖ medya organlarında yer alan iddialarıyla ilgili çıkan haberlere tepki gösterdi. Gürsel Tekin Basın toplantısında gazetecileri tehdit etti. Tekin, ” 8-9 Haziran’da ilk işimiz bu kirli gazetelerin hepsine el koymak olacak. Ben buna el mi koyacağım, bu işe bulaşan tüm iş adamlarından hesap mı soracağız?‘ dedi.

________________

DENETİMLERE TAMAMEN DEVAM EDİN

Tehditlerin yanı sıra muhalefet hakaretlerden de geri durmadı.

HSK’YA “DÜŞÜK KURULU” ETKİSİ

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Şubat 2020’de partisinin Meclis Küme Toplantısı’nda Hakimler ve Savcılar Kurulu’nu hedef aldı.

Osman Kavala’ya tepki gösteren hakim hakkında soruşturma başlatan HSK’yı hedef alan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

DEVLETİN DEVLETLERİNE YÖNELİK

Haziran 2021’deki İstanbul Sözleşmesi’ni savunan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: Danıştay’daki hakimlere de sesleniyorum. Eğer karar vermediyseniz o sözleşmeyi yeniden canlandırmanız gerekir. Aksi takdirde sarayın kalemleri olarak anılacaksınız.Sözleriyle Danıştay üyelerini tehdit etti.

“AK PARTİ’YE OY VERENLERİN ELİNİ KIRIN” Laneti

Türkiye 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanırken Tunceli’de bir gruba konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli AğbabaAK Parti seçmenini hedef aldı.

CHP’li Veli Ağbaba, ” AK Parti’ye oy verenlerin eli kırılsın.” diye lanet etti.

FATİH ORAKAL’IN OYLARA ETKİSİ: KÖR CAHİL!

CHP’ye yakınlığıyla biliniyor Fatih PortakalYoutube kanalındaki yayınında seçmenlere hakaret etti,

Portakal, cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi öncesinde şu ifadeleri kullandı:

DEPREM MAĞDURLARINI CİDDİ ETKİLER!

Seçimin ilk turunda Recep Tayyip Erdoğan’ın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önünde çıkması muhalefeti çılgına çevirdi. Erdoğan’a deprem bölgesinden gelen güçlü desteği hazmedemeyen CHP’liler, sosyal medyadan nefret kustu.

CHP Ezine İlçe Kadın Kolları Başkanı Cansu Doğan, ” Aç öl, daha da kötüleş, pisliğin içinde boğul‘ gibi sözlerle nefret kustu.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Doğan, seçim faaliyetleri nedeniyle çocuklarına bakamadığını ve depremzedelere maaş ödediğini iddia etti. Doğan şunları paylaştı: Baharı getireceğimize, bayramları geri getireceğimize söz verdik. Ne yaptın! Yine gittiniz, 3 kuruş maaşınızın kesilmesinden, yediğiniz paranın kesilmesinden korkarak bu hırsız çetesine oy verdiniz.” Yazdı.

İZMİR’DE DEPREM ZARARLARINI AĞIRLAMADILAR

Adıyaman’daki depremde evi yıkılan 69 yaşındaki yaşlı kadın, yerleştiği İzmir’de CHP’lilerin hakaret, taciz ve küfürlerine maruz kaldıktan sonra memleketine dönme kararı aldı.

Mahalledeki baskının dayanılmaz hale geldiğini belirten torunu Berranur Yıldırım, Sabah gazetesine yaptığı açıklamada, ” Seçimden sonra her şey değişti. Ciddi istismarlar yaşanmaya başladı.“ifadesini buldum. Yıldırım, ” Hamur işleri ile gelenler, seçimin ardından 69 yaşındaki dul kadını taciz etmeye başladı. ‘Allah kahretsin, haklarımız haram, oy mu verdin, madalya mı koydular’ gibi sözlerle saldırdılar. Anneannemin oturacak bir evi bile yok ama Adıyaman’a dönmek zorunda kaldı.” söz konusu.

AK PARTİLİ KADIN SEÇMEN ‘EĞİTİMSİZ’ DİYOR

Coronavirüs salgını sırasında” Coronavirüs ağırlıklı olarak yaşlıları vuruyor ve AK Parti seçmeni zaten yaşlı bir seçmen.şeklinde skandal bir tabir kullanan “Siyasi Bağlantı Uzmanı” Shayda TalukBu kez Halk TV’de canlı yayında kadın seçmene hakaret etti.

Taluk, eğitimli kadınların CHP’ye geçtiğini iddia ederek şu skandal ifadeleri kullandı:

YANARDAĞ’DAN SEÇMENE ‘DİNSEL REAKSİYON’ ZARARI

TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ Ocak ayında şunları yazdı: Türkiye’nin tarihi dönüşü!” başlıklı yazısında Cumhur İttifakı seçmenlerine yönelik aşağılayıcı ifadeler kullandı.

2023 seçimlerinin ‘tarihi bir hesaplaşma’ olduğunu yazan Yanardağ, İslam dünyasına Orta Çağ’ın karanlığını ve AK Parti seçmenini anlattı. gerici‘ ifadesini kullandı.

volkan” Eğer Türkiye dinci tepkiyi aşamazsa hibrit bir rejime ve topluma sürüklenecek ve en uygun ihtimal ile Pakistanlaşacaktır.‘ o yazdı.

CAN ATAKLI’DAN SEÇMENE “EĞİTİMSİZ” HAKARET!

CHP’ye yakınlığıyla tanınan gazeteci Can Ataklı, Youtube kanalında AK Parti’ye oy veren seçmenlere hakaret etti.

Anket sonuçlarında AK Parti’nin yükselişini hazmedemeyen Ataklı, seçmenin eğitimsiz ve yoksul olduğunu savundu. Ataklı şunları söyledi:KIRIK KAN: EN CAHİLLERİMİZ

Cumhuriyet gazetesi yazarı Maden KırıkkanatEylül 2020’de TELE 1’de katıldığı bir programda Türk milletine hakaret etmişti.

Kırıkkanat, İran’ın bile kültürel seviyesinin Türk halkından daha yüksek olduğunu belirterek, şunları söyledi:

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler